logo icon

Firma Profili

Toplam Alan Toplam Alan 190.000 m²
Kapalı Alan Kapalı Alan 120.000 m²
Çalışan Sayısı Çalışan Sayısı 4.100
Farklı Araç Markası Farklı Araç Markası 68

Rodrunner, binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. 68 farklı araç markası için; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, z-rot, z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol başta olmak üzere; toplamda 18 adet farklı ürün grubu Rodrunner tarafından üretilmektedir.

1992 yılında, yüzde yüz yerli sermaye ile sektör yolculuğuna başlayan Rodrunner, yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Düzce tesisinde, 2008 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır. Bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş makina parkuruyla 120.000 m²’si kapalı olmak üzere 160.000 m²’lik toplam alan ve 2.300’ü aşan çalışanı ile üretim yapmaktadır. Firmamız, global tesisleri ile birlikte toplamda 190.000 m² üretim sahası ve 2.700’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.
Düzce üretim tesisleri, Rodrunner için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Müşteri memnuniyetini kurulduğu günden bugüne kadar ön planda tutan ve ileri teknoloji anlayışı ile yılların deneyimini ve güvenini birleştiren Rodrunner; güvenilir, sağlam ve en kaliteli ürünleri üretmeyi hedeflemekte ve bu hedef için çalışmaya devam etmektedir. Rodrunner, prensiplerine bağlı kalarak disiplinli çalışmaları ile alanında lider konumunu korumakta, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmasının yanı sıra dünyaya hizmet ederek, ülkesine de katkı sağlamaktadır.
Teknolojide her zaman için ileriyi hedefleyen prensibi ile Rodrunner; binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunu kazanmıştır.

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle