logo icon

Yeni Ürünler

Rodrunner yılda 900’e yakın yeni ürün devreye alma kapasitesine sahip olup, bu kapasitesini günden güne arttırmaktadır. Rodrunner yurtiçi ve yurtdışında sürekli devam eden yatırımları sayesinde birçok farklı kıtada yüzlerce marka ve model aracın yenileme pazarında süspansion parçalarını üretmektedir. Marka ayırt etmeksizin pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, müşterilerinden gelen talepleri son derece dikkate alarak ne kadar doğru ürün seçimleri yaptığını zaman içindeki satış adetleri ve müşteri memnuniyeti geri bildirimleriyle açık bir şekilde görebilmiştir.

Rodrunner’ın uzman ürün yönetimi ve ürün geliştirme mühendislik ekiplerinin fabrika üretim ve kalite ekipleriyle beraber ortaya koyduğu başarılı ve koordineli çalışmalar sayesinde toplam 14 farklı ürün grubunda, orijinale en yakın ve çoğu zaman orijinalin dahi daha gelişmiş versiyonları pazara kazandırılmaktadır. Yeni ürünlerimiz, ürün gruplarımız içerisinde yer alan ve birçok marka ve modele uyumlu farklı tasarımlara ve teknolojik yeniliklere sahip rotil, salıncak, rot başı, rot mili, z-rot, denge kolları ve bunlara bağlı kauçuk malzemeden yapılmış burçlardan oluşmaktadır. Rodrunner, kısa zaman içerisinde, Avrupa ve yakın coğrafya otomobil parkının yaklaşık %95 ini ürün kataloğuna ekleyebilmeyi başarmış bir firmadır. Hedefini tamamını geliştirmeye yöneltmiş olup, piyasaya çıkan birçok yeni aracın süspansiyon parçalarını en hızlı şekilde devreye alma konusunda rakipleri karşısında stratejik bir üstünlük elde etmiştir.

Avrupa ve yakın coğrafyalardaki üstün başarısını dünyanın en büyük otomotiv pazarı olan Kuzey Amerika’da da tazelemek isteyen Rodrunner, yine büyük yatırımlarının bir getirisi olacağına inandığı benzer başarıyı bu kıtada da yakalama hedefindedir. Yeni ürünler arasındaki payı ve devreye almalardaki hız birçok yeni müşterinin şimdiden dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle