logo icon

Kalite Politikamız

Avrupa’nın lideri Rodrunner; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, z-rot, z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol gibi 18 adet farklı ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

İleri teknoloji anlayışını benimseyen Rodrunner; binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, yüzde yüz yerli sermaye ile sektör yolculuğuna başlayan Rodrunner, bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş makina parkuruyla 120.000 m²’si kapalı olmak üzere, 160.000 m²’lik toplam alan ve 1.900’ü aşan çalışanı ile üretim yapmaktadır. Firmamız, global tesisleri ile birlikte toplamda 190.000 m² üretim sahası ve 2.300’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Düzce tesisimiz, 2008 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır.

Kaliteden asla ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Rodrunner; ileri teknoloji anlayışı ile tüm ürün gruplarında maksimum donanım ve kalite elde etmektedir.

Rodrunner; alanında en güvenilir, en sağlam ve en kaliteli ürün gruplarını üretmeye devam etmeyi hedefleyerek, pazardaki lider konumunu korumaktadır.

Düzce üretim tesisleri, Rodrunner için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Kalitede bir dünya markası: RODRUNNER

En güvenilir şirketlerden biri olarak alanında lider ve örnek konumda olan Rodrunner bu başarısını prensipleri ile korumaktadır. Ürün gamını her geçen gün arttırmakta ve özellikle de Rodrunner bünyesinde üretimini yaptığı kaliteli, dayanım ve ömür testlerinden geçmiş olan, uluslararası standarttaki, rot başı, rot mili, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, sac salıncak, Z-rot ve burç ürün gruplarını değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kalite Politikamız;

Enerji Politikamız;

RODRUNNER STEERING & SUSPENSION PARTS Otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir. Rodrunner yönetimi, Rodrunner’ ın rekabetçi yönünü, karlılığını, yasal uygunluğunu ve enerji verimliliğini korumak ve sürdürebilirliğini etkin kılmak  için taahhütte bulunmuştur.

Enerji Politikamız gereğince;                                                                 

• Enerji amaçları ve hedeflerinin oluşturulması ve gözden geçirilmesi için bir çerçeve sunmayı ve bu amaç ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için bilgiyi, bu bilgiye ulaşılabilirliği, gerekli kaynağı ve desteği sağlamayı, gözden geçirmeyi ve güncellemeyi,

• Enerji Yönetim Sistemi’mizi ve enerji performansını kuruluşumuzun amacına ve ölçeğine uygun olacak şekilde sürekli iyileştirmeyi, dokümante etmeyi, tüm çalışanlara duyurmayı, gözden geçirmeyi ve güncelliğini sağlamayı,

• Enerji ile ilgili tüm yasaları, yönetmelikleri ve diğer şartları takip ederek gerekliliklerini yerine getirmeyi,

• Enerjiyi kontrol altında tutacak uygun kaynak ve teknolojileri kullanmayı,

• Enerji tüketimini azaltmayı, enerji verimliliği ile ilgili sürekli gelişmeye yönelik iyileştirmeler yapmayı, bunları uygulamayı ve sonuçlarını takip etmeyi,

• Enerji performansının iyileştirilmesi için enerji verimli ürünleri kullanmayı, hizmetleri satın almayı ve tasarım faaliyetlerinde enerji verimliliğine öncelik vermeyi,

• Enerji duyarlılığı konusunda tüm çalışanlarımızın eğitimi yanı sıra tedarikçilerimizin, alt işverenlerin ve ziyaretçilerin bilinçlendirilmesine katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

Genel Müdür

Cevat ASLAN                                                                                           

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle