logo icon

Seçme ve Yerleştirme

İleri teknoloji anlayışını benimseyen Teknorot; binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, yüzde yüz yerli sermaye ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot, bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş makina parkuruyla 65.000 m²’si kapalı olmak üzere 90.000 m²’lik toplam alan ve 1500’ü aşan çalışanı ile üretim yapmaktadır. Firmamız, global tesisleri ile birlikte toplamda 120.000 m² üretim sahası ve 1700’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.

Teknorot Otomotiv’e başvuran adayların, bilgi ve becerilerinin, pozisyon ile uygun olması temel şart olarak esas alınır. Adayların eğitim düzeyleri, bilgi ve becerileri, deneyimleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır. Teknorot Otomotiv’e başvuruda bulunmak için kariyer.net’i kullanabilirsiniz.

Oryantasyon Eğitimi ve İşe Başlama

Yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Düzce tesisimiz, 2008 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır.

Düzce üretim tesisleri, Teknorot için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır. Bu gibi avantajlarının yanı sıra çalışanlarına verdiği değer ile de ön plana çıkan Teknorot; İşe yeni başlayan çalışanlar, eğitim faaliyetlerine, şirkete hızlı ve kolay uyumunu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. İş başı yapan kişi pozisyona bağlı olarak değişen oryantasyon programına almaktadır.

Staj

Alanında lider konumda olan Teknorot; firma olarak başarılı kariyeri ve 1992 senesinden beri edindiği tecrübe, deneyim, vizyon ile ileri teknolojiyi harmanlaması ile en güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir.

Üniversite ve/veya meslek okulu öğrencilerine belirli kontenjanlar dahilinde staj imkanı sağlanmaktadır.

Teknorot, Daima Önde…

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle